Najsmaczniejsze podsumowanie 2016 roku

Najsmaczniejsze podsumowanie 2016 roku

Witam Was serdecznie w Nowym Roku! :) Przygotowałam najsmaczniejsze podsumowanie 2016 roku – w skrócie – to był bardzo pracowity rok.

Początek roku to czas podsumowań, wiem, że jesteście, czytacie i inspirujecie się moimi przepisami, a statystyki tylko to potwierdzają :) Dzięki Wam jestem tu i wciąż wymyślam nowe przepisy, często spełniając Wasze życzenia i propozycje.

Najsmaczniejsze podsumowanie 2016 roku

Ten rok dodał mi dużo więcej zajęć niż początkowo sobie zaplanowałam, więc bywało tak, że brakowało mi czasu, siły albo nadchodziły chwile zwątpienia. Ale dzięki Wam i Waszym prośbom o nowe przepisy zakasałam rękawy i stanęłam przy blacie kuchennym :)

Statystycznie

Poniżej przedstawiam krótkie podsumowanie bloga Najsmaczniejsze.pl. Według statystyk serwisu Google Analytics w 2016 roku blog odwiedziło ponad 1,3 mln unikalnych użytkowników, w tym czasie zanotowałam 1,8 mln wizyt i blisko 3 mln odsłon bloga.

Najsmaczniejsze.pl można obserwować na Facebooku (52 256 fanów), Instagram (385 followersów), Pinterest (563 followersów), Google+ (138 followersów) oraz Twitter (643 followersów) ? wszystkich chętnych zapraszam do zostania fanem i śledzenia kolejnych wpisów.

W minionym roku brałam udział w wielu spotkaniach, konferencjach, wyjazdach, warsztatach oraz szkoleniach. A oto szczęśliwa i nietypowa siódemka najchętniej czytanych przez Was przepisów opublikowanych w 2016 roku:

Naleśniki bez jajek

Ciasto kostka alpejska

Banoffee Pie

Likier kukułka

Pasztet z selera

Deser kokosowy z bananami

Likier kokosowy a'la Malibu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*