5 urodziny bloga

5 urodziny bloga

5 urodziny bloga – tak, dokładnie pięć lat temu na blogu Najsmaczniejsze.pl opublikowałam swój pierwszy wpis. Na początku miałam w planie uporządkować swoje notatki z przepisami, ale z czasem bardzo mi się to spodobało. Wyszła z tego całkiem fajna zabawa, w którą zaangażowałam sporo znajomych i przyjaciół, z którymi często dzielę się przygotowanymi potrawami. Oczywiście największe wzięcie mają słodycze oraz wszelkiego rodzaju ciasta? jednak pozostałe dania też budzą duże zainteresowanie ;)

5 urodziny bloga

5 urodziny bloga

Z tego domowego pichcenia powstało sporo ciekawych kulinarnych eksperymentów. Muszę też przyznać, że sama się bardzo dużo nauczyłam, m.in. dzięki warsztatom, w jakim miałam przyjemność uczestniczyć. Widzę też jak inaczej patrzę na zagadnienia związane z kulinariami, jakie robię teraz zdjęcia potraw, jak dużo zabawy mam z tego, gdy dobrze coś smakuje, ale przy okazji nieźle wygląda :)

Przez te wszystkie lata przygotowałam dla Was ponad 1000 przepisów na słodko i wytrawnie, muszę dodać, że sprawiło mi to więcej frajdy niż na początku byłam sobie w stanie wyobrazić? Przez ten czas najchętniej przeglądaliście przepisy na słodko, czyli sernik czekoladowy z truskawkami oraz ciasto 3 Bit, ale równie wielu zwolenników znalazły także ziemniaki zapiekane (talarki) :)

W tym czasie pozostawiliście blisko 10 tyś. komentarzy na moim blogu, w ogromnej większości bardzo pozytywnych ? co cieszy jeszcze bardziej i za które bardzo dziękuję :)

Jestem też zaskoczona skalą przedsięwzięcia, jeżeli chodzi o statystyki. Przez okres pięciu lat blog Najsmaczniejsze.pl zanotował blisko 5 mln odsłon i ponad 2 mln unikalnych użytkowników? te liczby mówią same za siebie :)

Dziś są urodziny mojego bloga, czyli po części są to urodziny Was – wszystkich moich czytelników :) Bez wsparcia i pozytywnego słowa nie wiem czy udałoby mi się to!  :)

Dziękuję i zapraszam do częstego zaglądania do mojej kuchni!

 

10 komentarzy

 1. ogromne gratulacje!!! oby kolejne lata przynosiły tyle samo radości! albo jeszcze więcej :)

 2. ogromne gratulacje!!! oby kolejne lata przynosiły tyle samo radości! albo jeszcze więcej :)

 3. Życzę kolejnych tak smakowitych lat blogowania:) …. i jeszcze więcej słodkości na codzień:) pozdrawiam

 4. Gratulacje! I kolejnych pełnych wspaniałych doświadczeń lat blogowania życzę :)

 5. Jolanta Szyndlarewicz

  Życzę kolejnych tak smakowitych lat blogowania:) …. i jeszcze więcej słodkości na codzień:) pozdrawiam

 6. Gratulacje! I kolejnych pełnych wspaniałych doświadczeń lat blogowania życzę :)

 7. Życzę dalszych wspaniałych “PIĄTEK” aż w nieskończoność, pełnych najwspanialszych pomysłów kulinarnych. Gratuluję i pozdrawiam.

 8. Życzę dalszych wspaniałych “PIĄTEK” aż w nieskończoność, pełnych najwspanialszych pomysłów kulinarnych. Gratuluję i pozdrawiam.

 9. Serdeczne gratulacja :) I oby jak najwięcej takich rocznic!

 10. Życie z apetytem

  Serdeczne gratulacja :) I oby jak najwięcej takich rocznic!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*