Klasyczne śniadanie oraz konkurs

Klasyczne śniadanie oraz konkurs

Dziś będzie prosto i przyjemnie, a to z tego powodu, że dziś mam dla Was propozycję na klasyczne śniadanie oraz konkurs z nową kawą zbożową Anatol. Nowa, bo rozpuszczalna, dzięki czemu przygotujecie ją o wiele szybciej, sprawniej i jeszcze smaczniej :) Ale do rzeczy…

Klasyczne śniadanie oraz konkurs

Nowe kawy z błonnikiem i witaminami to propozycje w zgodzie z naturą, dla osób w każdym wieku, także dzieci powyżej 3 roku życia. Bez wahania podaję ją swoim dzieciom, bo jak to dzieci – mama pije kawę na śniadanie, to i one też :) Kawa Anatol smak i aromat zawdzięcza w 100% naturalnym składnikom – kompozycji zbóż i cykorii oraz procesowi prażenia. Stanowi ona doskonałe źródło dobroczynnego błonnika pokarmowego, ważnego składnika prawidłowej diety całej rodziny.

Oprócz kawy klasycznej, dostępne są jeszcze dwa warianty kaw, które zawierają dodatkowo witaminy i minerały. Kawa zbożowa Anatol KONCENTRACJA wzbogacona jest w magnez i witaminę B6, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Na stałe zagości w mojej szafce, bo to świetna alternatywa dla kolejnej „małej czarnej“ w ciągu dnia, która przy okazji uzupełnia niedobory witamin i minerałów. Natomiast kawa Anatol WITALNOŚĆ z błonnikiem, cynkiem i witaminami C i E stanowi doskonałe źródło witaminy C oraz cynku, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Dzięki zawartości witaminy E, określanej mianem „witaminy młodości“, ma właściwości antyoksydacyjne (przeciwutleniające).

Klasyczne śniadanie

Klasyczne śniadanie wzbogacam kubkiem kawy zbożowej Anatol. Mój sposób podania jest bardzo prosty. W 200 ml gorącej wody rozpuszczam 2 łyżeczki kawy zbożowej oraz łyżeczkę miodu, dolewam mleko i gotowe.

Jeśli i Wy chcecie cieszyć się smakiem porannej kawy popijając ją z kolorowego kubka termicznego, zachęcam do udziału w konkursie. A zadanie jest bardzo proste. W komentarzu pod tym postem podziel się ze mną swoim pomysłem na kawę zbożową Anatol, w roli Twojej klasyki poranka.

nagroda

Z nadesłanych propozycji, wybiorę 5, moim zdaniem najciekawszych propozycji smakowych (jedna osoba może wysłać dowolną ilość odpowiedzi, jednak jednej osobie może przypaść tylko jedna nagroda).
Na Wasze odpowiedzi czekam do poniedziałku, 25 października 2015 r. do godziny 23:59.
Listę zwycięzców ogłoszę i podam w przeciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Miło mi będzie, jeżeli polubicie mój fanpage i udostępnicie tą informację znajomym – jednak nie jest to warunek udziału w konkursie.

Zapraszam i życzę powodzenia!