Trufle czekoladowe z wanilią

Konkurs z Almette fruit

Jeśli lubisz gotować i eksperymentować w kuchni to konkurs z Almette fruit jest dla Ciebie :) Dołącz do mojej drużyny, wygraj nagrody i weź udział w evencie, podczas którego będziemy się świetnie bawić z pozostałymi uczestnikami 9 drużyn!
Nagrodami w konkursie są eleganckie fartuszki marki COOKie oraz produkty marki Almette, a przede wszystkim zaproszenie do gotowania ze mną na evencie, który odbędzie się 11 lipca 2015 roku. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Zadanie jest bardzo proste, a szczegóły, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie znajdziecie poniżej. Zapraszam i powodzenia :)

Konkurs z Almette fruit

Konkurs z Almette fruit

Co trzeba zrobić, aby wygrać pierwszy etap konkursu i przejść do drugiego etapu, który zapewnia udział w evencie? Sprawa jest prosta. Należy przygotować przepis z wykorzystaniem serków Almette fruit, czyli serków o smaku Gruszki i Jabłka, Jagod y i Maliny, Wiśni i Żurawiny, Moreli i Wanilii oraz zrobić zdjęcie przygotowanej potrawy.
Swój autorski przepis wraz ze zdjęciem prześlij na adres a.sobieska@synertime.pl.

Każdy uczestnik może przesłać dowolną liczbę przepisów, jednak jedna osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Konkurs trwa od 22 czerwca do 04 lipca 2015 roku do godziny 23:59:59.

Ogłoszenie rozstrzygnięcia konkursu nastąpi w dniu 06 lipca 2015 roku.

Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z Regulaminem konkursu kulinarnego oraz regulaminem konkursu finałowego na stronie konkursowej Almette.

Miło mi będzie, jeżeli polubicie też mój fanpage ? jednak nie jest to warunek udziału w konkursie.

Zapraszam i życzę powodzenia!

Fartuszek cookie

Na dowód tego, że z serków Almette można przygotować coś więcej, niż tylko zwykłą kanapkę, przygotowałam szybki słodki deser. Przepis na trufle czekoladowe z wanilią można dowolnie modyfikować zmieniając smak serków i używając różnych ciastek i herbatników.

Trufle czekoladowe z wanilią

Składniki:

  • 150 g herbatników czekoladowych
  • 150 g serka Almette fruit z Morelą i Wanilią
  • 4-5 suszonych moreli (niekoniecznie)
  • gorzkie kakao do obtoczenia

Trufle z wanilią

Przygotowanie:

Herbatniki umieść w blenderze i dokładnie je zmiksuj (na pył), możesz również włożyć ciastka do grubej torebki foliowej i dobrze je rozgnieć czymś twardym. Dodaj drobno posiekane suszone morele oraz serek Almette fruite z morelą i wanilią – całość dokładnie wymieszaj, aby powstała gładka, jednolita masa. Formuj kulki wielkości dużego orzecha laskowego, obtaczaj je w kakao, a następnie wstaw do lodówki, aby dobrze je schłodzić.

Czekoladowe kulki

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*