Przyjemne zapachy

Przyjemne zapachy

Kuchnia zawsze kojarzy się z zapachami, a jako blogerka kulinarna z zapachami różnych pysznych potraw stykam się na co dzień. Bardzo lubię takie zapachy i mogłyby utrzymywać się jak najdłużej. Jednak nie zawsze jest to uroczy zapach pieczonego chleba, czy ciasta czekoladowego, czasami muszę zmierzyć się z zapachami, które po dłuższym czasie zaczynają przeszkadzać. Mam na myśli np. gotowaną kapustę, smażoną rybę czy też… no właśnie, jakie zapachy kuchenne jeszcze Wam przeszkadzają i jak najczęściej z nimi walczycie?

Zestaw Ambi Pur

Nie zawsze można otworzyć okno: bo mróz na dworze, bo goście za drzwiami, bo brak okna w kuchni (niestety bywa i tak), ale też czasami otwarte okno i kilka wentylatorów nie zawsze daje radę ;)… i w tedy przydają się różnego rodzaju odświeżacze powietrza. Dlatego podjęłam się ważnego zadania, jakim jest utrzymanie świeżego zapachu w domu (a zwłaszcza w kuchni). Dzięki Ambi Pur mogę przetestować i zaprezentować Wam produkty z nowej linii zapachów, jakim jest Vanilla Moonlight (Trivolution, Monoplack, Freshelle).

Ambi Pur 3 Volution

Ambi Pur spray

Przez najbliższe dni, będę testować zapach delikatnej Wanilii w mojej kuchni. Niebawem opiszę wam efekty tych testów – zobaczymy jak sobie poradzi z utrzymaniem przyjemnego zapachu w czasie gorączki przygotowań przepisów do m.in. świąt wielkanocnych… już mogę powiedzieć że nie będzie łatwo :)

Zapach Wanilia Ambi Pur

Zaglądajcie do mnie i komentujcie, bo jeszcze w tym tygodniu będę miała dla Was niespodziankę :)

Ampi Pur Vanilla Moonlight