Konkurs - Mikser

Konkurs świąteczny

W okresie przedświątecznym mamy zawsze więcej obowiązków, ale na upieczenie pysznego ciasta zawsze znajdziemy czas. Bo jak tu świętować w gronie rodzinnym bez keksa, piernika, sernika czy makowca? A może macie jeszcze jakieś inne, swoje ulubione świąteczne ciasta?

Zachęcam Was do upieczenia pysznego ciasta oraz do udziału w konkursie świątecznym. Do wygrania są dwa miksery marki KALORIK.

Konkurs - Mikser

Temat: Moje świąteczne ciasto

Co trzeba zrobić?

  1. Upiecz ciasto z kostką do pieczenia Kasia.
  2. Po upieczeniu ciasta, koniecznie zrób jego zdjęcie z karteczką z napisem “najsmaczniejsze.pl”.
  3. W terminie od 12 grudnia do 27 grudnia 2012 r. (do północy) prześlij swój przepis oraz zdjęcie ciasta z karteczką na adres e-mail: iga.furmanczyk@nextwebmedia.pl – w temacie wiadomości obowiązkowo wpisz nazwę ?Najsmaczniejsze.pl?.
  4. Przed wysłaniem zgłoszenia konkursowego, nie zapomnij zapoznać się z regulaminem (Regulamin konkursu).
  5. Spośród nadesłanych propozycji, komisja wybierze 2 najsmaczniejsze wypieki – wyniki ogłoszę na moim blogu 28 grudnia 2012 r.

Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na super ciasto, to wejdź w zakładkę przepis na Ciasta i ciasteczka, albo na stronę MojeCiasto.pl.

Miło mi będzie, jeżeli polubicie mój fanpage i udostępnicie tą informację znajomym ? jednak nie jest to warunek udziału w konkursie Zapraszam!.

Kasia

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*