Pudełko BlueDragon

Kuchnia chińska z marką BlueDragon

Jakiś czas temu zaproponowano mi udział w akcji z kuchnią chińską i z produktami marki BlueDragon. Bez dłuższego zastanowienia zgodziłam się, chciałam sama spróbować swoich sił i przygotować kilka dań z pomocą produktów, które są dla mnie nowością.
Minęło kilka dni i oto przesyłka od marki BlueDragon trafiła do mojej kuchni.

BlueDragon

Śliczne pudełko z zewnątrz, a w nim barwne produkty marki BlueDragon:
– Makaron pełnoziarnisty
– Sos ostrygowy
– Sos z Orzeszkami Ziemnymi Satay
– Sos Chińskie Curry
oraz cztery saszetki gotowych sosów:
– Sos Hoi Sin z Czosnkiem
– Sos Seczuański Pikantny Pomidorowy
– Sos Bazylia z Trawą Cytrynową
– Sos Teriyaki

Pudełko BlueDragon
Dużą zachętą do gotowania na bazie otrzymanych produktów jest informacja, że produkowane są na bazie naturalnych składników i nie zawierają konserwantów. Dodam jeszcze, że wszystkie produkty dostępne są w większości super – i hipermarketach.

Już niebawem, przygotuję pierwsze danie. Jeszcze nie wiem czy to będzie kurczak czy wołowina, ale przypuszczam, że będzie pysznie.
A może macie doświadczenie z produktami marki BlueDragon i możecie polecić swoje danie popisowe. Z chęcią zapoznam się z Waszymi propozycjami dań i wrażeniami na temat tych produktów.

6 komentarzy

 1. Ja natknęłam się na Blue Dragon kiedyś w Biedronce – ma moim blogu jedno danie… można rzucić okiem, ale proszę mi powiedzieć, gdzie mogę dostać produkcty Blue Dragon.
  od razu uprzedzam chinese curry sauce – jest baaaardzo ostro – ja wypróbowałam z kurczakiem :)
  pozdrawiam

 2. Alexandro, dziękuję za podpowiedź i ostrzeżenie ;) A produkty są na pewno w Tesco, podobno też w Piotr i Paweł, Alma, Auchan, Bomi, Real, pewnie też w sklepach z żywnością świata.

 3. Czekam na ciekawe dania zatem:)

 4. Ja natknęłam się na Blue Dragon kiedyś w Biedronce – ma moim blogu jedno danie… można rzucić okiem, ale proszę mi powiedzieć, gdzie mogę dostać produkcty Blue Dragon.
  od razu uprzedzam chinese curry sauce – jest baaaardzo ostro – ja wypróbowałam z kurczakiem :)
  pozdrawiam

 5. najsmaczniejsze.pl

  Alexandro, dziękuję za podpowiedź i ostrzeżenie ;) A produkty są na pewno w Tesco, podobno też w Piotr i Paweł, Alma, Auchan, Bomi, Real, pewnie też w sklepach z żywnością świata.

 6. Czekam na ciekawe dania zatem:)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*