Jesienne warsztaty - Dynia w akcji

Jesienne warsztaty – Dynia w akcji

W ostatnią niedzielę brałam udział w pokazie kulinarnym, a właściwie były to Jesienne warsztaty – Dynia w akcji, które odbyły się w CH Arkadia, a konkretniej w à Tab, sklepie z pięknymi, kolorowymi i użytecznymi gadżetami :)

Jesienne warsztaty - Dynia w akcji

Jesienne warsztaty – Dynia w akcji

Inicjatorką całego zamieszania była Beata z Lawendowego Domu, która do zabawy zaprosiła mnie oraz kilka innych znanych i lubianych blogerek, czyli Kasię (Wypieki z Pasją), Olę (2 smaki), Izę (Smaczna Pyza), Magdę (Kulinarna Piniata) i Kamilę (Panna i jej zabawki). Jak sama nazwa warsztatów wskazuje, na pierwszym planie była dynia, z której upiekłyśmy przepyszne babeczki według receptury Beaty.

babeczki

Oczywiście, jak to w babskim gronie bywa, każda z nas z chęcią pochwaliła się swoimi sprawdzonymi przepisami na dania z dyni. Swoimi rady, przepisy i nowinki przekazywałyśmy również klientom odwiedzającym sklep i naszą wyspę kuchenną :)

O dyni

Jednym z naszych zadań było również przedstawienie swojej jesiennej dekoracji z wykorzystaniem dyni i owoców jesieni. Wyszły nam zawodowo, do tego stopnia, że niektórzy chcieli kupić nasze ozdoby :)

ozdoby

Na zakończenie całej akcji, podzieliłyśmy się na dwie drużyny, w których przygotowałyśmy dwa pomysły na jesienne dekoracje stołu z wykorzystaniem naczyń ze sklepu à Tab. Razem z Olą przygotowałyśmy stylizację typowo jesienną, w ciepłych barwach czerwieni, brązu i żółtego. Zgodnie stwierdziłyśmy, że przy tak zastawionym stole mogłybyśmy zasiadać codziennie.

dekoracja stołu

W miedzy czasie w sklepie pojawiła się dziennikarka z Polskiego Radia, a co za tym idzie – były wywiady :)

wywiad

Na koniec zmęczone, ale zadowolone i w utrzymujących się dobrych humorach stwierdziłyśmy zgodnie, że jesteśmy gotowe wyruszyć w trasę :)

zmęczone

Dziewczyny, dziękuję Wam za świetną zabawę, a w szczególności Beacie za zaproszenie – Już dawno nie spędziłam tak wesołego niedzielnego popołudnia. A tak wyglądał nasz profesjonalny plakat.

dynia w akcji

Zdjęcia: Lubo Lipov 

2 komentarze

  1. Agnieszko, to był niesamowity, magiczny dzień. Razem jesteśmy mega siłą!!!

  2. Agnieszko, to był niesamowity, magiczny dzień. Razem jesteśmy mega siłą!!!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*