Jesienne warsztaty - Dynia w akcji

Jesienne warsztaty – Dynia w akcji

W ostatnią niedzielę brałam udział w pokazie kulinarnym, a właściwie były to Jesienne warsztaty – Dynia w akcji, które odbyły się w CH Arkadia, a konkretniej w à Tab, sklepie z pięknymi, kolorowymi i użytecznymi gadżetami :)

Jesienne warsztaty - Dynia w akcji

Jesienne warsztaty – Dynia w akcji

Inicjatorką całego zamieszania była Beata z Lawendowego Domu, która do zabawy zaprosiła mnie oraz kilka innych znanych i lubianych blogerek, czyli Kasię (Wypieki z Pasją), Olę (2 smaki), Izę (Smaczna Pyza), Magdę (Kulinarna Piniata) i Kamilę (Panna i jej zabawki). Jak sama nazwa warsztatów wskazuje, na pierwszym planie była dynia, z której upiekłyśmy przepyszne babeczki według receptury Beaty.

babeczki

Oczywiście, jak to w babskim gronie bywa, każda z nas z chęcią pochwaliła się swoimi sprawdzonymi przepisami na dania z dyni. Swoimi rady, przepisy i nowinki przekazywałyśmy również klientom odwiedzającym sklep i naszą wyspę kuchenną :)

O dyni

Jednym z naszych zadań było również przedstawienie swojej jesiennej dekoracji z wykorzystaniem dyni i owoców jesieni. Wyszły nam zawodowo, do tego stopnia, że niektórzy chcieli kupić nasze ozdoby :)

ozdoby

Na zakończenie całej akcji, podzieliłyśmy się na dwie drużyny, w których przygotowałyśmy dwa pomysły na jesienne dekoracje stołu z wykorzystaniem naczyń ze sklepu à Tab. Razem z Olą przygotowałyśmy stylizację typowo jesienną, w ciepłych barwach czerwieni, brązu i żółtego. Zgodnie stwierdziłyśmy, że przy tak zastawionym stole mogłybyśmy zasiadać codziennie.

dekoracja stołu

W miedzy czasie w sklepie pojawiła się dziennikarka z Polskiego Radia, a co za tym idzie – były wywiady :)

wywiad

Na koniec zmęczone, ale zadowolone i w utrzymujących się dobrych humorach stwierdziłyśmy zgodnie, że jesteśmy gotowe wyruszyć w trasę :)

zmęczone

Dziewczyny, dziękuję Wam za świetną zabawę, a w szczególności Beacie za zaproszenie – Już dawno nie spędziłam tak wesołego niedzielnego popołudnia. A tak wyglądał nasz profesjonalny plakat.

dynia w akcji

Zdjęcia: Lubo Lipov 

2 komentarze

  1. Agnieszko, to był niesamowity, magiczny dzień. Razem jesteśmy mega siłą!!!

  2. Agnieszko, to był niesamowity, magiczny dzień. Razem jesteśmy mega siłą!!!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*