Twój styl śniadaniowy

Twój styl śniadaniowy

Każdy wie, czym jest śniadanie, większość wie też, że jest to najważniejszy posiłek, bez którego nie powinno wychodzić się z domu. Tak, ja też to wiem, ale z braku czasu (a czasami z lenistwa), rzadko kiedy stosuję tą zasadę, aby z domu wyjść najedzonym. Jednak dziś chciałam skupić się na stylach śniadaniowych, zadając pytanie: Jaki jest Twój styl śniadaniowy? Nie wiesz? – To zaraz się przekonasz ;) Zapewne domyślasz się, że stylów jest tak wiele, jak wiele jest typów osobowości. Jednak, dzięki marce Tymbark, została stworzona (z lekkim przymrużeniem oka) lista Multi Style śniadaniowe. Ale o tym niżej…

Twój styl śniadaniowy

Ile typów osobowości tyle stylów śniadań. Co więcej, style mogą się mieszać, tworząc niezliczony, multistylowy wachlarz możliwości. Aby przekonać się, do jakiego stylu najbardziej pasuje Twoja osobowość odpowiedz w krótkim quizie na kilka pytań i dowiedz się, jaki jest Twój styl śniadaniowy. Mnie mój wynik wcale nie zaskoczył – jako osoba, która zawsze się gdzieś spieszy, nie mam czasu na porządne domowe śniadania – styl kreatywny doskonale to opisuje :) Na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie jest tak zawsze, bywa tak, że zdążę zjeść śniadanie i wypić kawę.

INFOGRAFIKA

Zachęcam również, do wzięcia udziału w konkursie #MultistyleTymbark, gdzie do zgarnięcia są super nagrody. Tablety, smartphony i smartwatche czekają na wszystkich tych, którzy wyślą zdjęcie swojego stylowego śniadania. Wejdź na stronę Multistyle Śniadaniowe Tymbark i dokonaj zgłoszenia. Nazwij swój styl śniadaniowy i czekaj na wyniki (rozwiązanie Quizu nie jest warunkiem udziału w konkursie!). Swoje zgłoszenie konkursowe możesz również dodać przez Facebook lub Instagram. Jeśli wybierzesz taką formę zgłoszenia, pamiętaj, aby dodać pod zdjęciem # z nazwą Twojego stylu śniadaniowego oraz # z hasłem konkursowym #MultistyleTymbark. Zachęcam do udziału w konkursie, jest o co zawalczyć – do zgarnięcia jest ponad 500 nagród. Powodzenia!

Multi style śniadaniowy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*