Babeczki od Delecty

Babeczki nadziane budyniem

Jakiś czas temu pisałam o Babeczkach Nadzianych od Delecty. Pisałam wtedy o babeczkach waniliowych nadziane budyniem waniliowym.
Najszybciej można zrobić te z płatkami czekolady, no i chyba są najsmaczniejsze.
Takie akurat. Chociaż te z budyniowym środkiem też są dobre, choć po upieczeniu nie wyglądają tak jak na obrazku na opakowaniu, ale są równie okazałe i smakowite.

Babeczki od Delecty

Babeczki robi się bardzo szybko. W piekarniku nastawiałam odpowiednią temperaturę, przygotowałam masę budyniową, następnie ciasto. Pozostało włożenie składników do papilotek, które również znajdziecie w opakowaniu. Wstawić babeczki do piekarnika. Zaparzyć kawę i postawić ja na załączonej podkładce z wizerunkiem jeża, wyjąć babeczki z piekarnika. Relaksować się.
Babeczki można dodatkowo udekorować. Ja jedne posmarowałam rozpuszczoną czekoladą. Polecam do eksperymentów.

Macie ochotę na takie babeczki? Już niedługo na blogu konkurs, a w nim będą takie właśnie babeczki. Bądźcie czujni.

Babeczki z płatkami czekoladowymi

4 komentarze

  1. ja tam kocham wszystkie muffinki, czy to nadziane czy nie:) pozdrawiam (nie odezwali się do mnie:)) …wiec postaram sie wzią udziałw konkursie

  2. Jolu, tak, są pyszne :) a do konkursów zapraszam, dziś z Serenadą się kończy a pod koniec tygodnia będzie następny, tym razem słodki ;)

  3. Jolanta Szyndlarewicz

    ja tam kocham wszystkie muffinki, czy to nadziane czy nie:) pozdrawiam (nie odezwali się do mnie:)) …wiec postaram sie wzią udziałw konkursie

  4. najsmaczniejsze.pl

    Jolu, tak, są pyszne :) a do konkursów zapraszam, dziś z Serenadą się kończy a pod koniec tygodnia będzie następny, tym razem słodki ;)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*