Konkurs z Activią

Konkurs z Activią

Od rana do wieczora funkcjonuje na najwyższych obrotach. W pracy i w domu towarzyszy jej ciągły stres, odżywia się niezdrowo i nieregularnie ? tak coraz częściej wygląda życie współczesnej kobiety. Efekt? Problemy z trawieniem, wzdęcia, zaparcia, złe samopoczucie ? i przede wszystkim błędne przekonanie, że nie ma na to żadnej metody.
Celem kampanii prowadzonej przez markę Activia jest przekonanie kobiet, że mogą znowu poczuć się szczęśliwe i lekkie. Regularne jedzenie Activii pomaga ?uwolnić brzuch i uwolnić siebie”

Zapraszam do Konkursu, który skierowany jest przede wszystkim do kobiet, ale i mężczyźni mogą śmiało brać w nim udział.

Firma DANONE ufundowała Nagrodę w Konkursie w postaci jednego bonu zakupowego o wartości 100 zł brutto do sieci sklepów H&M albo Zara (według wyboru zwycięzcy).

Dodatkowo, historia zamieszczona w widgecie na moim blogu, weźmie udział w konkursie organizowanym na stronie www.activia.pl (koniecznie poproś znajomych o pomoc, by na nią głosowali) w którym do wygrania są weekendy w renomowanym ośrodku SPA Dr Ireny Eris na Mazurach albo jedną z nagród tygodnia (sokowirówka, kijki nordic walking oraz piłki do fitness).

Zasady konkursu:

Konkurs rozpoczyna się w dniu 02.06.2011 r. i trwa przez 7 dni od rozpoczęcia, tj. kończy się 08.06.2011 r. (do godziny 23:59). Aby wziąć udział w konkursie, kliknij w poniższy obrazek (widget), zostaw swoje dane i podziel się swoją historią. Opowiedz, jak “uwolniłaś brzuch” dzięki Activii. Napisz, co zmieniło się po jej wypróbowaniu, jak się teraz czujesz.

Na przykład: “Kocham jedzenie i uwielbiam gotować ze swoimi przyjaciółmi. Niestety często radość z jedzenia odbierało mi uczucie wiecznie wydętego brzucha. Teraz uwolniłam swój brzuch i z przyjemnością próbuję nowych przepisów. Teraz gotowanie daje mi jeszcze więcej radości.”

Konkurs z Activią

Zachęcam do obejrzenia filmu przedstawiającego wypuszczenie 600 baloników i koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem Konkursu. Powodzenia!

Baloniki - film Regulamin

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*