Konkurs – sałatka z makaronem Malma

Konkurs – sałatka z makaronem Malma

Wiosna, to czas na szybkie i zdrowe sałatki. A gdy dodamy do nich makaron, wtedy jest jeszcze smaczniej i bardziej pożywnie:) Kiedy już przygotujecie swoje sałatki, możecie wziąć udział w moim konkursie. Wystarczy opublikować je pod tym wpisem – poniżej więcej szczegółów. Nagrodą w konkursie są dwa zestawy po 12 opakowań makaronów Malma.
Konkurs

Konkurs – sałatka z makaronem Malma

Co trzeba zrobić, aby wygrać jeden z zestawów? Zadanie jest bardzo proste :)

Podaj przepis na sałatkę – ważne jest, aby głównym składnikiem sałatki był makaron Malma.

Swoje propozycje proszę wpisywać pod tym postem (jedna osoba może wysłać kilka odpowiedzi, jednak jednej osobie może przypaść tylko jedna nagroda).

Wśród wszystkich przesłanych propozycji wybiorę dwie odpowiedzi, a ich autorzy dostaną po jednym zestawie po 12 paczek makaronów Malma. Na wasze odpowiedzi czekam do poniedziałku, 14 kwietnia 2014 r. do godziny 23:59.

Listę zwycięzców ogłoszę w przeciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Miło mi będzie, jeżeli polubicie mój fanpage i udostępnicie tą informację znajomym – jednak nie jest to warunek udziału w konkursie

Nagrody prześle sponsor konkursu, czyli Malma.

Zapraszam i życzę powodzenia!
Makaron Malma

WYNIKI

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. W trakcie czytania Waszych propozycji na sałatki z makaronem Malma były tak apetyczne, że zgłodniałam :) Niestety, z tak wielu propozycji musiałam wybrać tylko dwie osoby, które dostaną nagrody.

Postanowiłam, że nagrody powędrują do:

  • Robert92 – Sałatka włoska z salami
  • Karolina Kwiatek – Sałatka owocowa

Gratuluję nagrodzonym i proszę o przesłanie danych adresowych, wraz z numerem telefonu na adres: blog@najsmaczniejsze.pl, abym mogła przesłać nagrody.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w zabawie.