Girillowy test Bosch IXO Barbecue

Girillowy test Bosch IXO Barbecue

Kilka dni temu otrzymałam do przetestowania bardzo ciekawe narzędzie firmy Bosch. Trochę mnie to zaskoczyło, ponieważ z narzędziami nie mam wiele do czynienia, jednak nazwa Barbecue właściwie wszystko wyjaśniła. Od razu chciałam przetestować wkrętarkę Bosch IXO Barbecue, która okazała się absolutnym hitem zarówno w czasie grillowania jak i w domu…, ale o tym za chwilę.

Girillowy test Bosch IXO Barbecue

Zacznijmy może od samego dodatku barbecue, czyli specjalnej dmuchawy ułatwiającej rozpalanie grilla oraz podpiekanie potraw. Bosch IXO Barbecue to specjalna edycja wkrętarki wyposażona w ten dodatek. Dmuchawa dołączona do zestawu to specjalna końcówka, którą bardzo łatwo można podłączyć do wkrętarki.
W pierwszej kolejności, wkrętarkę IXO Barbecue przetestowałam na grillu, a korzystając z okazji pozwoliłam sobie przygotować kilka nowych przepisów i odświeżyć kilka starszych (te nowe niebawem pokarzą się na blogu :)) Jeden z nich już możecie podziwiać na blogu, czyli przepis na hamburgera.
Wracając do wkrętarki, po rozpaleniu grilla włączyłam narzędzie z zamocowaną dmuchawą. Już po kilku minutach na grillu mogłam układać przygotowane potrawy. Całość trwała nie więcej niż 4-5 minut, gdy grill osiągnął odpowiednią temperaturę.

Rozpalanie grilla

W trakcie smażenia potraw kilkakrotnie uruchomiałam dmuchawę. Ta czynność, ułatwiała mi rozpalenie dogasającego węgla pod grillem. Ale co ważniejsze, super sprawdziła się kiedy chciałam dopiec lekko grillowane potrawy.

Podgrzewanie

Poza końcówką do grillowania, nadaje się do zastosowania w drobnych naprawach, na które nigdy nie mogę się doczekać od mojego mężczyzny. Teraz postawiłam, że zajmę się tym sama.
Wkrętarkę przetestowałam z niewielką pomocą koleżanki, (która w sumie robiła tylko zdjęcia – Aniu dziękuję! :) ) i oczywiście udało się zrobić to, na co czekałam od kilku miesięcy, czyli przykręciłam kilka śrubek do szafy ;)

Wieszak na odkurzacz

Wieszak na żelazko

To naprawdę fajna sprawa pobawić się takim narzędziem, trochę zaczynam rozumieć facetów, którzy kolekcjonują narzędzia ;)
Jeżeli macie ochotę na dokładnie taką samą wkrętarkę z nasadką Barbecue, to możecie wygrać ją na www.wkreceniwdom.pl. Wystarczy, że zaprojektujecie i własnoręcznie wykonacie swoje akcesorium do grilla (np. fartuch, rękawicę, miech, półkę na akcesoria lub inny przedmiot związany z grillowaniem).

Bosch IXO BBQ

Urządzenie jest fajne, leciutkie, kobiece i bardzo poręczne. Zdecydowanie polecam. Będziecie zaskoczeni, co potrafi to małe cudo!